rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

25 Temmuz 2024

Bugün Günlük Ziyaret: 31 (31)

Toplam Ziyaret: 26.559.968 (24.416.912)

1000'inci sayımızı kutluyor, bizleri bugünlere getiren okurlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ediyoruz.
22 Ekim 2023
Sayı : 1.017
Bu kayıt toplam
215 kez okundu.
fb sharer

YENİ GENÇLİK MERKEZİ VE SPOR TESİSİ KAZANDIRILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Toroslar Belediyesi işbirliğiyle Mersin'e yeni bir gençlik merkezi ve spor tesisi kazandırıldı. Toroslar Belediyesi tarafından Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne tahsis edilen alanda yapılan Toroslar Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi, eğitim, spor, kültür, sanat ve sosyal alanlarda hizmet verecek.

Yeni gençlik merkezi ve spor tesisi kazandırıldı
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, tesisin tamamlanmasının ardından incelemelerde bulunarak, gençlerin kültürel gelişimine katkıda bulunacak ve spor yapmalarını sağlayacak tesislerin önemine vurgu yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Toroslar Belediyesi işbirliğiyle Mersin'e yeni bir gençlik merkezi ve spor tesisi kazandırıldı.

Toroslar Belediyesinin Çağdaşkent Mahallesi'nde Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne tahsis ettiği 13 bin 506 metrekare alanda yapımı tamamlanan Toroslar Gençlik Merkezi ve Spor Tesisi, eğitim, spor, kültür, sanat ve sosyal alanlarda ilçenin gençliğine hizmet verecek.

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, teknik ekibiyle birlikte tesisi gezerek çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

"Toroslarımızı Türkiye Yüzyılına yakışan yatırımlarla geleceğe hazırlıyoruz" diyen Başkan Yılmaz, "Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile birlikte Mersin'e gençlik merkezi ve spor tesisi kazandırdık. Devletimiz, milletimiz, bakanlık ve belediye el ele hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. En büyük hazinemiz gençlerimiz.

Onların kültürel gelişimine katkıda bulunacak ve spor yapmalarını sağlayacak tesisler oluşturmaya önem veriyor ve bu konuda yeni adımlar atıyoruz. İlçemizde sahip olduğumuz tesislerle, kentimizin lokomotifi konumundayız. Gençlerimizin geleceği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah bu tesisimizde de ülkemize yeni yetenekler kazandıracağız. Toroslarımıza ve Mersinimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.



Son Haberler:
_assets/fotograflar

En uygun yer Mersin!

_assets/fotograflar

Model proje örnek gösteriliyor

_assets/fotograflar

Vali Pehlivan TOKİ inşaat alanını gezdi

_assets/fotograflar

CHP Milletvekilleri Bakımevi'ni ziyaret etti

_assets/fotograflar

Çocukların da bir kampüsü olacak

_assets/fotograflar

Hayallere ulaşmanın yolu bilim..

_assets/fotograflar

Vizyon projeler sürüyor

_assets/fotograflar

Patili dostlara mama üretim ünitesi

close Yeni gençlik merkezi ve spor tesisi kazandırıldı
Yeni gençlik merkezi ve spor tesisi kazandırıldı
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: