rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

25 Temmuz 2024

Bugün Günlük Ziyaret: 15 (15)

Toplam Ziyaret: 26.559.952 (24.416.896)

1000'inci sayımızı kutluyor, bizleri bugünlere getiren okurlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ediyoruz.
17 Ekim 2023
Sayı : 1.016
Bu kayıt toplam
383 kez okundu.
fb sharer

USTA SİYASETÇİ AK PARTİ'DE

İş adamı ve siyaset dünyası ile spor dünyasının tanıdığı isim Muhsin Bayar, Ak Parti saflarına katıldı. Bayar'ın parti rozetini AK Parti Mersin İl Başkanlığı'nda çok sayıda vatandaşın katıldığı törenle il Başkan Yardımcısı Ufuk Deniz ile Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Abacı birlikte taktı. Parti İl Binası önünde toplanan yüzlerce kişinin alkışları eşliğinde AK Parti rozetini takan Usta siyasetçi Muhsin Bayar, "Türkiye yüzyılı için atılacak en doğru adım AK Parti saflarında yer alarak sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği yolda yürümektir" mesajını verdi.

Usta siyasetçi AK Parti'de Usta siyasetçi AK Parti'de Usta siyasetçi AK Parti'de
1 / 3 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Siyasi hayatına Anavatan Partisinin kurucu üyesi olarak başlayan ardından DYP'de siyaset yapan Muhsin bayar, çok sayıda sivil toplum örgütü yöneticiliğinin yanı sıra, Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Danışmanlığı görevini yürütmüştü. AK Parti'nin neredeyse bir çeyrek asrı geride bırakırken ülke için yaptıklarını görmezden gelmenin nankörlük olduğuna dikkat çeken Bayar partiye katılım töreninde şunları söyledi;

"Acı günlerden geçiyoruz"

Millet olarak acı günlerden geçiyoruz. Türkiye, dünyayı etkileyen pandemi'nin yanı sıra büyük krizler yaşadı. Hatta bu topraklarda belki son bin yılın en ağır doğal afetini yaşadık. Kahramanmaraş depremi büyük bir felaket olmasının yanı sıra bize kaybolmuş değerlerimizden yardımlaşmayı, imeceyi tekrar hatırlattı. İçinde bulunduğumuz acı günlerin yarasını sarmada, acıyı paylaşmada, dertlere derman olmada en önde yine AK Parti oldu. Geçtiğimiz iktidar yıllarında AK Parti Türkiye'yi dünyanın her yerine iyilik ve yardım ulaştıran bir ülke haline getirdi. Gün birlik ve dayanışma günü. Bu yüzden herkesin bu kutlu davada yer alarak hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum.

"Bilgi ve deneyim paylaşıldıkça değerlidir"

Uzun yıllar siyaset yapmış ve farklı görevlerde birçok deneyim kazanmış bir kardeşiniz olarak, bunları ailem olarak gördüğüm AK Parti saflarında arkadaşlarımla paylaşabilmek için buradayım. Artık partinin bir neferi olarak üzerime düşen tüm görevleri layıkıyla yerine getirmek için tüm imkanlarımı seferber edeceğim. Yakın dönemde önümüzde bir yerel seçim var. Mersin ve tüm ilçelerinin AK Parti belediyeciliğini görmesi ve yerelde seçimin kazananı olması için herkesin var gücüyle çalışması ve elini taşın altına koyması gerekir. Biz her türlü göreve hazırız.Son Haberler:
_assets/fotograflar

En uygun yer Mersin!

_assets/fotograflar

Model proje örnek gösteriliyor

_assets/fotograflar

Vali Pehlivan TOKİ inşaat alanını gezdi

_assets/fotograflar

CHP Milletvekilleri Bakımevi'ni ziyaret etti

_assets/fotograflar

Çocukların da bir kampüsü olacak

_assets/fotograflar

Hayallere ulaşmanın yolu bilim..

_assets/fotograflar

Vizyon projeler sürüyor

_assets/fotograflar

Patili dostlara mama üretim ünitesi

close Usta siyasetçi AK Parti'de
Usta siyasetçi AK Parti'de
Usta siyasetçi AK Parti'de
Usta siyasetçi AK Parti'de
  • 1
  • 2
  • 3
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: