rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

10 Aralık 2023

Bugün Günlük Ziyaret: 277 (257)

Toplam Ziyaret: 26.433.455 (24.309.390)

1000'inci sayımızı kutluyor, bizleri bugünlere getiren okurlarımıza ve destekçilerimize teşekkür ediyoruz.
24 Eylül 2023
Sayı : 1.013
Bu kayıt toplam
103 kez okundu.
fb sharer

GÜLTAK, SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mersin'in merkez ilçesinde bulunan Mesudiye Mahallesi semt pazarını ziyaret ederek vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla sohbet etti.

Gültak, semt pazarını ziyaret etti
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Gültak, halkın içinde olmanın önemine vurgu yaparak, insanları dinleyip sorunları çözmekten mutlu olduklarını belirtti.

Ziyaret sırasında vatandaşlarla yakından ilgilenen Gültak, bir tatlıcının tezgahına geçerek alışverişe gelenlere tatlı ikram etti. Ayrıca, yaşlı bir teyzenin evine ulaşmasını sağlamak için Zabıta Müdürüne talimat verdi.

Mahalle muhtarı da Başkan Gültak'a teşekkür ederek, vatandaşların sorunlarını birebir iletebilme imkanı buldukları için memnuniyetlerini dile getirdi. Gültak ise makamda oturmak yerine halkın arasında olmayı tercih ettiklerini ve halkın mutluluğunun kendilerini daha çok çalışmaya teşvik ettiğini ifade etti.

Mesudiye Mahallesi semt pazarını ziyaret eden Mersin'in merkez ilçe Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, alışverişe çıkan vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla sohbet etti, taleplerini dinledi.

Akdeniz'de 4 buçuk yıl geride bıraktıklarını belirten Gültak, "Göreve geldiğimiz ilk günden beri hep sokaklarda, halkımızın yanında olduk. Bundan sonra da halkın içinde olacağız. Çünkü biz, insanlarımızla birlikte olunca, onları dinleyip sorunlarını çözünce mutlu oluyoruz" dedi.

Başkan Gültak, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Mesudiye Mahallesi'nde açılan semt pazarını gezen Gültak, her yaştan vatandaşla sohbet edip, isteklerini dinledi. Pazarcı esnafına bol ve hayırlı kazançlar dileyen Gültak, karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilendi.

Sıcak ve samimi geçen ziyarette Gültak, etrafını saran vatandaşlarla tek tek sohbet etti, hal hatırlarını sorarak isteklerini dinledi, birlikte fotoğraf çekmek isteyen vatandaşları da kırmadı.

Bir tatlıcının tezgahına da geçen Gültak, alışverişe gelen vatandaşlara bir tepsi dolusu tatlıyı ikram etti. Alışverişten dönen ve isminin Ayşe olduğunu söyleyen yaşlı bir teyze ile de oturduğu bankta sohbet eden Gültak, yorulduğu için dinlenmek amacıyla banka oturan, aldığı meyve ve sebzeleri taşımakta güçlük çeken teyzenin evine bırakılması için Zabıta Müdürüne araç ayarlanması talimatını verdi.

Mahalleyi ve semt pazarını ziyareti nedeniyle Başkan Gültak'a teşekkür eden Mesudiye Mahallesi Muhtarı Osman Kütük, "Başkanımızı mahallemizde görmekten çok mutlu olduk. Çünkü bu tür ziyaretler hem vatandaşlarımızın belediye başkanını yakından görüp tanımaları hem de talep şikayet veya sorunlarını başkanımıza birebir iletmeleri için bir fırsattır. Her zaman halkın içinde olan Başkanımız Gültak'a çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Başkan Gültak ise "Seçildiğimiz günden beri hep sokaklardayız, kadın, erkek, genç yaşlı halkımızla hep yan yanayız. Esnaflarımızı da yalnız bırakmıyor, onları da ziyaret edip dinliyoruz. Akdeniz'de 4 buçuk yıllık görev süremiz geride kaldı. Makamda oturduğumuz günlerin sayısı çok az, genelde sokaktayız.

Bir yandan yaptığımız işleri bürokratlarımızla birlikte takip ediyor, eksik olan yönlerini not alıp hızlıca düzelmesini sağlıyoruz. İlk günden beri halkımızın içinde olduk. Bundan sonra da halkın içinde olmaya devam edeceğiz.

Çünkü biz, insanlarımızla birlikte olunca, onları dinleyip sorunlarını da çözünce mutlu oluyoruz. Halkımızın mutluluğu da bizleri daha çok çalışmaya, hizmet vermeye teşvik ediyor" diye konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Yenişehir, dirençli hale getiriliyor

_assets/fotograflar

Tekli, "Sanayicilerimiz gururumuzdur"

_assets/fotograflar

Erdemli'de Vitamin C Şenliği yapıldı

_assets/fotograflar

Seçer, "Huzurlu bir kent oluşturduk"

_assets/fotograflar

Büyük Kent Kütüphanesi için imza atıldı

_assets/fotograflar

MESKİ'nin hizmet hızı artıyor

_assets/fotograflar

Toroslar, evsel katı atık tarifesini düşürdü

_assets/fotograflar

Akdeniz'de kadınların hayatı değişiyor

close Gültak, semt pazarını ziyaret etti
Gültak, semt pazarını ziyaret etti
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: